בן גוריון 2, רמת גן מגדלי בסר 1

הסכמים


ניסיוני הרחב כעורך דין וטוען רבני מאפשר לי לעמוד לצידכם בצמתים החשובים של החיים ולסייע לכם לכונן הסכמים הוגנים, מקיפים ומעמיקים – כך שבמקרה ותידרשו למימושם, דבר לא יישאר ליד המקרה!

הסכמים הנכללים תחת דיני משפחה

בתחום דיני המשפחה יש לא מעט הסכמים להם תוקף משפטי התקף בין הצדדים העורכים אותו – בני זוג, קרובי משפחה ועוד. כיום קיימים מגוון רחב של הסכמים המאפיינים את דיני המשפחה, כגון הסכם ממון, הסכם הורות, הסכם שלום בית, הסכם גירושין ועוד.

אל תתפשרו על ייצוג מקצועי

מטרתו של ההסכם היא להוות שכבת הגנה משמעותית, המונעת התכתשויות והיגררות אל הליכים משפטיים מורכבים שלא לצורך. כשאתם בוחרים לערוך הסכם, חשוב מאוד לכלול בו כל סעיף העשוי להיות רלוונטי – גם אם בעת עריכת ההסכם הוא נדמה כלא משמעותי. התפקיד שלי הוא להאיר את עיניכם בסוגיות השונות העולות מן ההסכם ולנסח את פרטיו באופן המלא, הברור והמעמיק ביותר.

תחומי ההתמחות:

הסכם ממון

תכליתו של הסדר הממון הוא הסדרת חלוקת הרכוש המשותפת של בני הזוג במקרה של גירושין. ההסכם נערך במועדים שונים – טרם הנישואין או במהלכן. למעשה, במקרה בו בני הזוג בוחרים שלא לערוך את ההסכם, ברוב המוחלט של המקרים רכושם יתחלק שווה בשווה – הסכם ממון נועד 'לתקן' את השוויון ולהחיל חלוקה מחודשת המוסכמת על שני הצדדים.

אני כאן כדי לסייע לכם לערוך הסכם ממון מקצועי ומדויק שישקף את רצונותיכם במלואם!

הסכם גירושין

הסמכות לעסוק בענייני נישואין וגירושין שמורה לבית הדין הרבני, ובמסגרתו מתנהלת תביעה לכל דבר ועניין, המצריכה הוכחת עילת גירושין (בין השאר, עקב מעשה בגידה, מום פיזי, סירוב לקיים יחסי אישות ועוד), הבאת עדים ועוד. את ההליך המורכב והקשה הזה ניתן לחסוך באמצעות הכנת הסכם גירושין בין בני הזוג, לו יש תוקף משפטי לכל דבר. ההסכם הכולל פרטים שונים, ככל שבני הזוג מסכימים עליהם: הסכמה לעצם הגירושין, משמורת ילדים, חלוקת רכוש ועוד.

עריכת הסכם גירושין נעשית באופן הטוב והמקצועי ביותר רק בנוכחות עורך דין מומחה! יחד נגיע להסכם המקובל ביותר עליכם – זה שיחסוך לכם כאב לב ומשאבים כספיים רבים!

כעורך דין המשמש גם כטוען רבני, אני מבין את ההיבטים המשפטיים וההלכתיים לעומקם. מעוניינים לערוך הסכם משפטי? הניסיון שלי עומד לרשותכם! לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים חייגו: 03-3030234  

 

logo בניית אתרים